Teslimat ve İade

Teslimat Bilgisi

www.okulkapigiydirmeleri.com internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve e-ticaret sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. 

  

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü öğle 17.00 den önce verilen siparişler, Cumartesi günü işleme alınır, Pazartesi günü kargoya teslim edilmiş olur. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 

 

Stok Sorunları

Ürünlerde stok sorunu yoktur. Ancak ürünün güncellenmesinden dolayı geçici sürelerde hizmet durdurulabilir.

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.) 

 

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.